Elektrownia

Energia elektryczna i gaz ziemny

Gazownia

Zmiana sprzedawcy prądu

Odbiorcy każdej z taryf mogą dokonać samodzielnej zmiany sprzedawcy energii elektrycznej lub udzielić pełnomocnictwa firmie, do której chcą przenieść świadczenie usług. Druga forma jest najmniej wymagająca od odbiorcy prądu, ponieważ ogranicza się do wybrania nowego dostawcy i podpisaniu odpowiednich dokumentów. Firmy takie jak Elektrix Sp. z o.o. załatwiają wszelkie formalności za przedsiębiorcę planującego taką zmianę nieodpłatnie, co jest dużą zaletą.
Warto nadmienić, że zmiany sprzedawcy energii elektrycznej można dokonać kilkukrotnie, poszukując najlepszej dla siebie oferty.

Zmiana sprzedawcy gazu

Możliwość zmiany sprzedawcy gazu jest mniej oczywista niż w przypadku energii elektrycznej, ale od jakiegoś czasu istnieje również taka możliwość. Według najnowszych informacji wynika, iż w przeciągu najbliższych kilku lat nastąpi pełna liberalizacja rynku gazu, co z kolei przyczyni się do znacznego spadku cen oferowanych przez sprzedawców takich jak Elektrix Sp. z o.o.
Procedura zmiany sprzedawcy gazu jest dokładnie taka sama jak w przypadku zmiany sprzedawcy prądu i nie wymaga dużego zaangażowania od odbiorcy

Zarówno sprzedawcę prądu jak i gazu można zmienić kilkukrotnie, ale warto już na początku wybrać odpowiedniego i rzetelnego partnera biznesowego takiego jak Andrzej Wilamowski Elektrix.