Elektrownia

Energia elektryczna i gaz ziemny

Zarząd Spółki Elektrix - prezes zarządu - Andrzej Wilamowski, Kamil Konradcki - często udzielają wywiadów które w odkrywają przed czytelnikiem bardzo ciekawe informację dotyczące rynku energii elektrycznej. Tematem dyskusji które publikują największe serwisy branżowe, gazety jak i tygodniki jest rynek energetyczny w którym Elektrix od blisko 14 lat funkcjonuję. Założyciel oraz Prezes firmy z przyjemnością udzielają wywiadów czym cieszą prasę oraz portale internetowe które ciekawych tematów nie omijają. Ostatnie rozmowy dotyczyły m.in. cen prądu oraz gazu, kondycji górnictwa, energii odnawialnej, nowych inwestycji za granicą. Jak widać, wachlarz jest rozległy, a każdy z tych artykułów przybliża nas do lepszego poznania rynku z którego zarówno przedsiębiorstwa jak i osoby fizyczne korzystają na co dzień.

Prezes Elektrix
Rozmowa która została opublikowana na łamach gazety prawnej. Prezes Elektrix Michał Wilamowski w rozmowie z dziennikarzem odkrywa ciekawe informacje dotyczące rynku gazu ziemnego. Gaz ziemny może być tańszy, uważa M. Wilamowski, jednak zależy to od kilku zmiennych których wpływ niebawem wpłynię na cenę pozytywnie lub negatywnie.

Prezes Elektrix - rośnie konkurencja wśród spółek obrotu
Wywiad z Andrzejem Wilamowskim o rynku energii elektrycznej oraz o zwiększającej się konkurencji wpływającej na ceny który został umieszczony na serwisie internetowym wnp.pl energetyka. Konkurencja wśród spółek obrotu rośnie, co przyczynia się do większej walki o klienta a co za tym idzie również i na możliwy spadek cen prądu.

Andrzej Wilamowski Elektrix Prezes
Wywiad z założycielem Spółki Elektrix Andrzejem Wilamowskim który ukazał się na portalu pulsenergii.pl dotyczący przyszłości rynku energetycznego oraz słuszności inwestycji w energie odnawialną. Polska do 2020 stoi przed pewnym obowiązkiem wobec UE, wzrost energii wytwarzanej z oze musi osiągnąć poziom 15% w skali kraju.

Andrzej Wilamowski Elektrix
Wywiad opublikowany na portalu wnp.pl. Rozmowa toczy się w okół znaczenia górnictwa dla Polski oraz jego wpływ na ceny energii elektrycznej w Polsce. Warto zwrócić uwagę, na fakt, iż górnictwo ma znaczący wpływ na cenę prądu w Polsce, dlatego jego dobra kondycja jest dla nas ważna.